Mollet nieuwe hoofdtrainer SKC Merwede/Multiplaat

SLIEDRECHT – Het bestuur van SKC Merwede/Multiplaat is blij te kunnen melden dat de vacature voor trainer en coach van de selectie tot volle tevredenheid is ingevuld. Vanaf het komende seizoen is Raymond Mollet de coach van SKC Merwede/Multiplaat 1. Dat maakt de vereniging zondag 18 maart 2018 bekend. 

Na een aantal gesprekken is het bestuur tot de conclusie gekomen dat Raymond Mollet past bij zowel de ambitie van de vereniging als die van de spelers. Zij zeggen het komende seizoen dan ook met vertrouwen tegemoet te zien. (Foto via Merwede/Multiplaat)

Raymond Mollet is 46 jaar, getrouwd, heeft drie kinderen en woont in Eindhoven. Hij heeft tijdens zijn spelerscarrière altijd bij PSV-korfbal uit Eindhoven gekorfbald. Daar heeft hij in alle selectieteams gespeeld. Op dit moment is Raymond hoofdtrainer bij Floriant in België (topleague). Daarvoor is Mollet aan diverse teams verbonden geweest.

Loopbaan
In 2010 begon hij als assistent trainer/coach bij PSV-korfbal en groeide daar door tot hoofdtrainer (1e klasse). Vervolgens is hij assistent-trainer/coach bij DSC geworden (hoofdklasse). Daarna was hij meerdere seizoenen hoofdtrainer van Vobako in België (top- en promoleague). Mollet had al na het eerste gesprek een goed gevoel overgehouden aan Merwede/Mutliplaat. De daarop volgende gesprekken, onder wie met een aantal selectiespelers en na het zien van wedstrijdbeelden, is dit gevoel gebleven. “Ondanks de interesse van diverse andere korfbalclubs heeft hij gekozen voor onze club. Zoals hij zelf aangeeft: “De ambities van de club en de spelers en de rek die er nog in zit bij de spelers, hebben de doorslag gegeven om bij SKC Merwede/Multiplaat aan de slag te gaan”, legt Merwede/Multiplaat uit.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld