Mevrouw Ouwerkerk-Knoop viert dat ze 101 jaar is

SLIEDRECHT – Burgemeester Jan de Vries (CDA) heeft vrijdag 18 april 2025 persoonlijk mevrouw Ouwerkerk-Knoop gefeliciteerd, omdat ze 101 jaar is geworden. De Vries bezocht haar in zorgcentrum Parkzicht (St. Waardeburgh) aan de Lijsterweg.

Mevrouw Ouwerkerk, geboren in Rotterdam op 18 april 1924, hier samen met burgemeester De Vries. (Foto Gemeente Sliedrecht)

Het gezin waarin ze opgroeide telde negen kinderen onder wie vier broers en vier zussen. Mevrouw was de op één na jongste. In het gezin werd veel gezongen en muziek gemaakt. Nu nog speelt ze af en toe op haar beroemde harpviool in de huiskamer van Parkzicht en loopt ze geregeld zingend door de gangen.

Gezin
Net na de oorlog trouwde ze met Piet Ouwerkerk, die in 2004 overleed. Samen kregen ze één zoon en twee dochters. Zij waren vaste kampeerders en genoten samen van de vele kampeertochten in binnen- en buitenland. Vanuit een kleine bovenwoning in Rotterdam-Zuid verhuisden ze in 1958 naar Papendrecht waar mevrouw tot 2022 heeft gewoond. Tot het vertrek naar Parkzicht, waar ze het goed naar haar zin heeft. Ze is graag onder de mensen, speelt nog een aardig potje Pim-Pam-Pet en laat het eten haar nog goed smaken. Mevrouw Ouwerkerk heeft acht kleinkinderen en zeventien achterkleinkinderen. Ondanks het verlies van veel dierbaren blijft ze overwegend positief in het leven staan.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld