SLIEDRECHT – Het buitenbad van bronbad De Lockhorst aan Sportlaan 1 gaat zondag 1 juni 2025 om 09.00 uur open voor het publiek. Dat is een maand later dan gepland. Oorzaak was een onverwachte lekkage.
De gaten zijn inmiddels dichtgemaakt. Deze week wordt de bestrating afgerond en zondag kan het buitenbad open. (Archieffoto bronbad De Lockhorst)
Zondag wordt een prachtige dag verwacht. “Hopelijk krijgen we in juni ook een mooie maand qua weer”, zegt locatiecoördinator Elize Worthington van exploitant Optisport Sliedrecht B.V., die wel een leuke actie aan de verlate openstelling verbindt: “Omdat we blij zijn dat we 1 juni open gaan zullen we iedere tiende bezoeker blij maken met een 1 +1 gratis kaartje voor een bezoek aan ons bad tijdens de recreatieve uren.” Alle informatie over het zwembad staat hier online.