KNOTS begonnen met opbouw activiteitenweek

SLIEDRECHT – Stichting Open Jeugdwerk Sliedrecht (SOJS) is donderdag 10 augustus 2017 op het ijsbaanterrein aan de Lijsterweg begonnen met de opbouw voor het jeugdevenement KNOTS, dat vanaf volgende week een week lang worden gehouden voor leerlingen van basisscholen in Sliedrecht.

De KNOTS-tent staat inmiddels. (Foto Martin Dekker / Sliedrecht24)

KNOTS is er elk jaar in de laatste week van de zomervakantie.

Kaarten
Vrijdag 11 augustus 2017 is de voorverkoop van deelnamekaarten. Dat is op het ijsbaanterrein tussen 13.00 – 15.00 uur. Ook Sliedrecht24 ondersteunt de activiteiten van KNOTS 2017.

3 gedachten over “KNOTS begonnen met opbouw activiteitenweek”

  1. Er was ook een winkeltje en een stand van De Dordtenaar waar elke dag een pagina voor gemaakt werd ook hebben we hutten gebouwd en zijn de clowns Strip en Zipper weleens geweest. De leukste tijden waren in de hallen van de TP en de Megga, mijn moeder mopperde altijd dat er zo zwart vandaan kwam en op de laatste dag mocht je verkleedt komen.

    Veel bedrijven gaven kosteloos spullen om te knutselen en je had een snoepkaart voor drinken,appel,snoep,chips.
    Het werd allemaal georganiseerd door de SSG

  2. Aart, inderdaad heel leuk dat sommige eenvoudige dingen in 50 jaar nauwelijks veranderen, timmeren, kleuren, kleien, plakken, emailleren sjoelbak en ehhh wie herinnert nog meer activiteiten?

  3. Vroeger had je Doe Wat in de garage van de Megga bussen en later in de garage van de TP en nog later in De Bonkelaar. Vaak naar toe geweest als deelnemer en later als medewerker. Leuk dat er nog steeds activiteiten worden georganiseerd voor de jeugd van de basisschool.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld