Kinderen roepen Kids and Cars toe: “Gassen, gassen, gassen!”

door Hans van der Aa
SLIEDRECHT – Onder grote belangstelling en een stralendblauwe hemel reden de deelnemers van Kids and Cars op zaterdagmiddag 5 april 2025 door de Alblasserwaard, waar ze zoals gebruikelijk een stop maakten ter hoogte van het oude raadhuis aan het Dr. Langeveldplein. Een goede traditie, die dit jaar voor de tiende keer plaatsvond. Organisator was de ondernemersclub Tafelronde 140 Alblasserwaard. 

Zo’n 65 exclusieve supercars reden mee. Op de foto een Bugatti Chiron met 1500 PK en een nieuwprijs van meer dan € 2.500.000. Alle auto’s werden uitgedaagd door kinderen, die in groten getale langs de route stonden. “Gassen, gassen, gassen!”, riepen zij. Aan hun wens werd voldaan, vooral een Nissan GT-R wist daar wel raad mee. (Foto Hans van der Aa / Sliedrecht24)

Tekst gaat verder onder foto.

In de Kerkstraat verscheen opeens een dame met een opgevoerde (?) scootmobiel op het ‘circuit’ (zie foto hierboven). Eigenlijk een beetje gevaarlijk, maar het leverde wel de nodige hilariteit. Doel van het evenement is om kinderen, die het wegens ziekte of om een andere reden niet makkelijk hebben, een prachtige dag te bezorgen. Automerken als Porsche (foto hieronder), Ferrari en McLaren maakten ook dit jaar deel uit van de stoet. Van de opbrengst ging dit jaar een bedrag van € 14.000 naar stichting Vlinderkind. 

Plaats een reactie

*=Verplicht veld