Kerstdrukte bij winkels in het dorp

SLIEDRECHT – Aansluiten in de rij. Het is de laatste zaterdag voor kerst beslist geen uitzondering. Voor de middenstand is december de druktste maand van het jaar en deze zaterdag 23 december 2017 wordt een topdrukte verwacht.

Dit was het beeld zaterdagochtend bij slagerij Van Tilburg aan de Rembrandtlaan. De klanten staan buiten op de stoep te wachten. (Foto Patrick Hulsbos)

Inwoners doen de laatste kerstinkopen. Zondag 24 december 2017 zijn de winkels in Sliedrecht dicht en dus moet je als dan inkopen nog wilt doen naar buiten het dorp.

4 gedachten over “Kerstdrukte bij winkels in het dorp”

  1. Inmiddels woensdagavond en nog steeds geen noodzaak om boodschappen te gaan doen. Dus blijkbaar kun je met op zaterdagmorgen boodschappen doen het zelfs met 6 personen prima uithouden tot woensdagavond. En dat met tafelmodel koelkast en tafelmodel vriezer, dus niks enorme vriezer etc. Mijns inziens wordt ons als maatschappij aangepraat dat de winkels zo vaak open moeten.

  2. Ook wij gunnen de altijd hardwerkende zelfstandigen goede.kerst.. dagen en uiteinde
    En vast een goed 2018 !!

  3. Wel jammer dat shoppen in Sliedrecht aflopen de zaak is met zoveel lege panden.
    Gaat er nog wat gebeuren of sterft Sliedrecht helemaal uit?
    Met alleen kerken kom je er niet!!!!

  4. Ook de hard werkende middenstander (en dat zijn er velen) snakken morgen naar een welverdiende
    vrije dag. Het is jullie van harte gegund!

Plaats een reactie

*=Verplicht veld