SLIEDRECHT – Joh.deHeer heeft vrijdag 8 augustus 2025 de Fender Player Telecaster II uitgereikt aan de winnaar van een prijsvraag. De elektrische gitaar werd gewonnen door Bjorn uit Venlo.
Bjorn (rechts) nam de bijzondere gitaar met veel enthousiasme in ontvangst in de winkel aan de Leeghwaterstraat. Hij speelt in een band en liet weten de Fender Player Telecaster II te gaan gebruiken bij optredens. (Foto Joh.deHeer)
Juni 2025 lanceerde Joh.deHeer een winactie voor een Fender Player Telecaster II op het nieuwe Instagram–account@jdhmusicstore. De actie werd massaal omarmd en werd daarmee de meest populaire winactie in de geschiedenis van Joh.deHeer. Dat enorme enthousiasme kwam niet uit de lucht vallen. De Fender Player Telecaster II is wereldwijd geliefd bij gitaristen en staat bekend om zijn uitstekende prijs–kwaliteitverhouding, veelzijdige klank en iconische uitstraling. De hals en toets zijn gemaakt van esdoornhout, een combinatie die garant staat voor een comfortabele speelervaring.