RADIO KOOTWIJK / SLIEDRECHT – Een droom van Jaimy (16) uit Sliedrecht ging zaterdag 17 december 2016 in vervulling. Hij droomt er al jaren van om als passagier mee te mogen rijden tijdens een tocht met sledehonden. Het droomteam van de stichting Dromen zonder beperking regelde het!
Midden op de Veluwe in de buurt van Radio Kootwijk stonden liefst achttien sledehonden te wachten. Naast een rit mocht Jaimy de hele dag helpen bij de verzorging van de dieren en kreeg hij uitleg over alle facetten van deze sport. (Foto stichting Dromen zonder beperking)
Naast de sledehondenrit en mocht hij helpen bij de verzorging van de dieren. Ook kreeg Jaimy als extra verrassing een vervangend exemplaar van zijn favoriete film ‘Balto’. Ook waren speciaal voor Jaimy foto’s gemaakt van het standbeeld in New York van deze in Alaska zeer bekende sledehond. Voor Jaimy kwamen lang gekoesterde wensen uit.
Steun
Hulp kreeg de stichting Dromen zonder beperking om de droom te realiseren van onder meer Travelmaker.nl, Dierenspeciaalzaak Hareco, de Broodjesgigant, Albert Heijn Hardinxveld-Giessendam, Rijwielhandel v.d. Aa, hondeneigenaar Willem Testerink, hondeneigenaar Rob Berg en Universal Pictures Nederland.
Wij vonden het ook superrrrr, en knots gezellig
Namens ons iedereen bedankt die aan deze geweldige dag heeft meegewerkt .