SLIEDRECHT – Bij onderneming Covebo aan Kubus 170 kunnen ondernemers Kubus / Trapezium woensdag 29 augustus 2018 van 09.00 – 11.00 uur tijdens een inloopochtend de ontwerptekeningen zien. Naar verwachting wordt in het najaar van 2018 de parkeercapaciteit langs de A15-zijde van Trapezium en Kubus met ca. 160 parkeerplaatsen uitgebreid.
De parkeerplaatsen komen onder meer hier. Zo’n 30 stuks langsparkeervakken ten zuiden van Kubus, circa 110 haaksparkeervakken ten zuiden van Trapezium en ongeveer twintig langsparkeervakken ten oosten van Trapezium. (Archieffoto gemeente Sliedrecht)
Eind 2017 heeft de gemeenteraad het voorstel ‘Parkeren Noordoostkwadrant’ van het college aangenomen. Het doel van dit besluit is om tegemoet te komen aan signalen over een tekort aan parkeerplaatsen en aan de wensen van ondernemers om de parkeercapaciteit uit te breiden.
Enig idee wat de kosten worden hiervan? Waar laten we tijdens wedstrijden van de voetbal de auto’s van de bedrijven, want nu is er al te weinig parkeergelegenheid tijdens wedstrijden. En als het zo makkelijk zou zijn om onderling wat te regelen, dan zou er al een hoop meer gerealiseerd kunnen zijn… Was het maar zo makkelijk.
Erik de koning dat is toch niet zo moeilijk onderling met de bedrijven te regelen?
Als iemand rond gaat lopen en er voor zorgt dat er niet ingebroken wordt in de voertuigen en parkeerschade netjes gemeld gaat worden zou het helemaal top zijn. Zoeken we alleen nog maar iemand om klanten / bezoekers naar de bedrijven te brengen.
Parkeerplaatsen bij voetbalvelden staan de hele week leeg.
Misschien 400 a 500 mtr. lopen ?Nog eens goed ook een stukje beweging.