Incidentele ontheffing openingstijden voor horecazaken

SLIEDRECHT – De APV wordt aangepast. De burgemeester van Sliedrecht heeft besloten incidentele ontheffing van de openingstijden te verlenen voor maximaal zes keer per kalenderjaar per horecabedrijf. Het besluit treedt in werking maandag 1 januari 2018. 

De ontheffing voor horecazaken geldt niet voor de nacht van zondag 31 december 2017 op maandag 1 januari 2018. Voor deze nacht moet een reguliere ontheffing worden aangevraagd.

“Het besluit geldt slechts voor de openingstijden en voor inpandige gedeelten van het horecabedrijf. De geldende akoestische voorschriften veranderen niet. Met andere woorden, bij het langer open blijven mogen de geluidsvoorschriften niet overschreden worden. Voor deze zes maal ontheffing hoeft geen reguliere ontheffing te worden aangevraagd, maar uiterlijk de laatste werkdag van gebruik voor 12.00 uur melding gemaakt te worden door middel van een daartoe beschikbaar gesteld formulier”, schrijft de gemeente Sliedrecht.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld