Hectische en doelpuntrijke winst voor v.v. Sliedrecht

door Joop Hartog
MONTFOORT / SLIEDRECHT – Na de eclatante overwinningen van de afgelopen twee wedstrijden (8-1 tegen Geinoord en 10-0 tegen Serooskerke) vond Sliedrecht zaterdag 6 april 2019 in Montfoort een andere tegenstander tegenover zich. In een hectische tweede helft wist Sliedrecht uiteindelijk een 4-5 overwinning mee naar huis te nemen.

Hakan Tokul slalomt zich door de Montfoort-verdediging. (Foto Joop Hartog / Sliedrecht24)

Sliedrecht kon direct aan de bak, want na 40 seconden had Denny van Loen al de eerste treffer achter Mathijs Donatz liggen toen een verre stuiterbal op het stroeve kunstgras niet tijdig onder controle kon worden gebracht door Bas van Stokkom (1-0). Het veldspel was aanzienlijk beter van Sliedrecht, maar een beetje te naïef en daardoor werd er te veel onnodig balverlies geleden. Vlak voor de pauze werd goed voorbereidend werk van Roy van ’t Hoog simpel afgerond door Sjoerd v.d. Waal (1-1) en er volgden nog enkele prima kansen om met een voorsprong de rust in te gaan.

Storend beïnvloed
Vooral in de tweede helft werd de wedstrijd regelmatig storend beïnvloed door de scheidsrechter die op z’n zachtst gezegd niet op de hand van Sliedrecht was, maar voor dat dit gevolgen had was Sliedrecht via een mooi schot van Chris Boom al op een 1-2 voorsprong gekomen en liet Sjoerd v.d. Waal zijn tweede doelpunt aantekenen (1-3).

Wedstrijd weer open
Er leek geen vuiltje aan de lucht, totdat Donatz in het eigen doelgebied, zwaar gehinderd door aanvallers van Montfoort een strafschop tegen kreeg omdat hij een speler neergetrokken zou hebben. Opnieuw van Loen scoorde hieruit 2-3 en de wedstrijd was weer open. Een uitbraak die niet alert werd opgepikt door Sliedrecht leverde zelfs de 3-3 op, maar Luciano van Harlingen onderschepte een pass en stevende zelf op het doel af om vervolgens feilloos af te ronden (3-4). 

Op karakter
Nog was de koek niet op want Montfoort kwam weer op karakter langszij (4-4) en ver in blessuretijd, nadat eerst Dennis Verhoef en direct daarna Roy van ’t Hoog fikse mogelijkheden onbenut hadden gelaten, kopte Gavir Breidel de bevrijdende “winner” binnen (4-5). Een zwaar bevochten overwinning, in een wedstrijd vol spanning en veel gele kaarten. Zaterdag 13 april 2019 speelt Sliedrecht thuis een echte regiokraker tegen Nieuw-Lekkerland, aanvang 14.30 uur.

1 gedachte over “Hectische en doelpuntrijke winst voor v.v. Sliedrecht”

Plaats een reactie

*=Verplicht veld