SLIEDRECHT – In het gemeentekantoor aan de Industrieweg is dinsdagmiddag 9 september 2025 de bestuursovereenkomst voor het onderzoek naar een gezamenlijk zwembad getekend door de verantwoordelijke wethouders van de gemeente Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam. Het is een volgende stap in het proces naar mogelijk één zwembad voor de beide gemeenten.
De ondertekening met links wethouder Jan Nederveen (ChristenUnie) van Projecten Sport en wethouder Roelant Bijderwieden (VVD) van Sport en Gemeentelijk Vastgoed. Door de krachten te bundelen, denken ze meer kwaliteit te bieden, zoals een groter zwembad met een buitenbad en ligweide. (Foto Hans van der Aa / Sliedrecht24).
De gemeenten onderzoeken samen of ze één nieuw zwembad kunnen bouwen en het belangrijk is dat inwoners en mensen die nu gebruik maken van de zwembaden kunnen meedenken. Op dit moment onderzoeken beide gemeenten ook waar het zwembad kan komen, hoe het eruit moet zien en wie het gaat beheren. Inwoners kunnen sinds begin deze maand een vragenlijst invullen.
Rookgordijn om aandacht af te leiden.
De wethouder weet heel goed wat Sliedrecht wil.
Daar zijn maanden van actievoeren en protesteren aan vooraf gegaan.
Van deze wethouder mocht je in Papendrecht gaan zwemmen.
De inwoners willen wat er nu is
Midden in centrum dus veilig fietsbaar.
Voldoende parkeerplaatsen
Buitenbad
Ligweide
Peuterbad
Glijbanen
Horeca
Muziek
Op zondag open
Nu weer geld weggooien voor onderzoek
Begin met renoveren van de Lockhorst en hou Sliedrecht veilig,
Helemaal eens met de dhr de Wit.
Mooi dat de eerste stappen zijn gezet, ben zeer benieuwd wat er voor moois komt.
“De inwoners willen het niet”
wordt hier gezegd.
Is dat zo? Dat wordt wel bij meer onderwerpen beweerd.
Iemand of een groepje die denkt te kunnen spreken voor iedereen.
Dat is natuurlijk niet zo.
Elkaar versterken door samen te werken, wie kan daar op tegen zijn?!
De inwoners willen het niet maar er wordt toch akkoord gegeven, betaald door de inwoners! Roelant Bijderwieden heeft wel lef zeg.