SLIEDRECHT – Het zal je maar gebeuren. 25 Jaar getrouwd zijn en dat dit even kenbaar wordt gemaakt op 7 spandoeken in het dorp. Dat overkwamen zaterdag 17 september 2016 Gijs en Diana Blokland.
Het zilveren huwelijksfeest ging voor Gijs en Diana niet zo maar voorbij. Waar het maar even kon, werd een spandoek opgehangen. (Foto Maarten Mulder)
“Ze hebben de deuren van hun huis altijd opengezet voor iedereen die hulp nodig had en voor iedereen die gewoon gezellig langs wilde komen”, vertelt één van hun vrienden Maarten Mulder aan Sliedrecht24. In 25 jaar maakte het stel veel mee en toch gingen ze altijd door. “Ouderwets gezegd; hulde aan het bruidspaar. Deze mensen verdienen het om even in de spotlights te staan. En eerlijk is eerlijk daar houdt Gijs ook wel van.”
Van harte gefeliciteerd ❤ lieve Diana en Gijs. Gods zegen toegewenst liefs mooie mensen
Lieve Gijs en Diana,
Van harte gefeliciteerd met jullie 25-jarig huwelijk.
Liefde is er voor elkaar zijn door dik en dun. Heel veel liefde en geluk voor de komende 25 jaar. Met gods zegen.
Heel veel liefs, Martin, Monique en Cynthia
Heel hartelijk gefeliciteerd met deze 25 jaar. Op naar de volgende 25 jaar, met Gods rijke zegen. Toegewenst door Theo en Zwanie.