SLIEDRECHT – Ruim een week geleden heeft online krant Sliedrecht24 bericht over inwoners uit Sliedrecht-Oost die last hebben van een hinderlijke ‘fluitachtige toon’, maar niet weten waar dit geluid wordt geproduceerd. De gemeente Sliedrecht bericht maandag 15 maart 2021, dat het vooralsnog geen meldingen zijn binnengekomen.
Zicht op een groot deel van Sliedrecht-Oost. Het is een raadsel waar het geluid vandaan komt, is dus nog niet opgelost. (© Archieffoto RPAS Peter Donk / Dronetv.nl)
“We hebben ook nog gekeken naar het meldingenoverzicht van de omgevingsdienst dat loopt tot eind februari 2021. Ook daar zijn er geen meldingen over een fluittoon. Wij hebben geen beeld bij wat het geluid kan zijn. En daarmee wordt de vervolgvraag, wat er aan gedaan wordt, voor nu heel lastig”, reageert de gemeente Sliedrecht.
Ik heb een vermoeden. Op de skatebaan in het Feitsmapark laat een meneer weleens een radiografisch bestuurd autootje rijden wat inderdaad een zeer hoge toon geeft. Dit gebeurd 2 x per week. dit geluid draagt heel ver.