SLIEDRECHT – Op het fietspad aan de Thorbeckelaan is zaterdag 15 augustus 2020 een man van zijn fiets geslagen. Dat bevestigt zondagmiddag 16 augustus 2020 de Politie Rotterdam na vragen van Sliedrecht24.
Het gaat om een man van 63 jaar, die bij de politie een melding deed van het voorval. De man trof rond 18.15 uur een op zijn mobiel kijkende fietser voor hem en luidde daarom de fietsbel om te kunnen passeren. Daar was de jongeman niet van gediend, stapte af en sloeg de man van de fiets. Over verwondingen van het slachtoffer is de politie niets bekend. Ook over de verdachte zijn geen gegevens beschikbaar.
Wij vermoeden dat het slachtoffer een melding heeft gedaan bij de politie, maar geen aangifte. Dan komt er geen signalement en geen opsporing.
Waarom is er na ruim 2 dagen nog steeds geen signalement (graag antwoord)? Als wij de ogen en de oren van de politie moeten zijn, dan moeten we ook weten waar we naar moeten uitkijken. Bovendien voorkom je dan allerlei vage speculaties over het uiterlijk van de dader.
Beste robin,
Waarom een licht getinte dader? Hoe weet je dit? Of is dit gebaseerd op een vooroordeel?
Dat kon de politie niet zeggen zondagmiddag.
Nou dan mag je je als opvoeder van dat soort achterlijke kinderen wel schamen.
Ik hoop dat die man er niks aan overgehouden heeft.
Iedereen weet al dat het om een licht getinte dader gaat toch?
En dat ziet niemand?