Eerste inloopmoment DELTA Netwerk over aanleg glasvezel bij Relies Computers

SLIEDRECHT – Er konden donderdag 29 december 2022 vragen worden gesteld over en aan DELTA Netwerk. Voor de aanleg van glasvezel komend jaar in Sliedrecht was er een inloopmoment bij Relies Computers aan de Thorbeckelaan. 

Twee uur lang konden mensen binnenlopen en vragen stellen. Een aantal mensen maakten van de mogelijkheid gebruik, maar echt druk was het niet. (Foto Peter Donk / Sliedrecht24)

Straat na straat en van wijk tot wijk wordt glasvezelkabel aangelegd. Een gegraven sleuf gaat dezelfde dag weer dicht stelt DELTA Netwerk en je woning blijft bereikbaar. “Of dat je wel wat hulp kunt gebruiken bij het afsluiten van een abonnement. Daarom organiseren wij samen met lokale verkopers en verenigingen inloopmomenten”, stelt DELTA Netwerk. De glasvezelaansluiting is gratis en alleen met een glasvezelaansluiting in huis kun je straks écht gebruik maken van internet en televisie via glasvezel. DELTA Netwerk: “Je hoeft dan alleen nog maar een abonnement af te sluiten bij één van de aanbieders.”

Wie donderdagmiddag de inloop heeft gemist, kan nog terecht op:
• Dinsdag 10 januari 2023, 19.30-21.30 uur: SKC Merwede/Multiplaat, Thorbeckelaan 104
• Donderdag 12 januari 2023, 18.30-20.30 uur: SLTC, Sportlaan 11

7 gedachten over “Eerste inloopmoment DELTA Netwerk over aanleg glasvezel bij Relies Computers”

  1. Op 1 december van Circet Nederland een verkeerd schouwrapport ontvangen. Dat is op 2 december goed veranderd.
    En toen begon het….inmiddels 7 monteurs aan de deur gehad. Alle keren het schouwrapport laten zien en het zou allemaal goed komen. Vanmiddag weer een jongeman op de stoep. Ben er wel een beetje klaar mee.

  2. Als het minimum gehaald wordt, komt er sowieso een lijn te liggen. Dat abonnement nemen is om een bepaalde garantie voor hunzelf te hebben aan klanten. Ze willen het natuurlijk terug verdienen. Glasvezel is ook niet voor Delta gratis. Sterker nog, het is ontzettend duur om een glasvezel netwerk te realiseren.

    Maar mocht het er toch komen, dan kan je een paar jaar later alsnog besluiten glasvezel te nemen. Betaal je wel plusminus 650 euro aansluitkosten.
    Ze bieden ook de optie om nu wel glasvezel tot in je woning te nemen, maar geen abonnement. Dit kost dan ongeveer 350 euro zo uit mijn hoofd.

  3. waar ik woon kwamen ook was niet in huis kamer dus gingen mijn deur voor bij.
    Tablis is eigenaar van de woningen,behalve eerste twee hun schreven bewoners aan het te nemen.
    zou vertrekken in toekomst is het aan gelegd al voor nieuwe bewoners.
    aan leg hoor ik na de winter en niemand wordt gedwongen abonement te nemen ?

  4. Je moet niets Leen, en zolang alles nu naar behoren werkt én je niks mist (snelheid met name…) zou ik het lekker houden zo!
    Dat opdringerige volledig met je eens, alleen daarom al geen Delta hier.

  5. Op mij komt het allemaal een beetje opdringerig en gehaast over.
    Waarom moet ik nu ineens glasvezelkabel, een abonnement afsluiten, terwijl er nog niets aangesloten is ? Wat is er eigenlijk niet goed aan de huidige kabel ?

Plaats een reactie

*=Verplicht veld