SLIEDRECHT – Samen Voor Sliedrecht organiseert woensdag 8 juni 2016 in samenwerking met Stichting Open Jeugdwerk Sliedrecht (SOJS) weer de Buitenspeeldag. Alle basisschoolkinderen uit Sliedrecht zijn die middag welkom te komen spelen.
Het Dr. Langeveldplein wordt voor deze gelegenheid omgetoverd tot een speelparadijs, waar alle kinderen zich naar hartelust kunnen uitleven.
Picknick
Om 12.00 uur begint het. “Als je je boterhammetjes meeneemt, beginnen we met een gezamenlijke picknick. En wat zou het gezellig zijn als ook papa’s, mama’s, opa’s, oma’s en andere belangstellenden gezellig mee komen eten! Hoe meer zielen hoe meer vreugde …”, aldus de organisatie
Politiemotor
Om 13.00 uur opent wethouder Hanny Visser-Schlieker de Buitenspeeldag. Daarna kan iedereen zich uitleven met spellen, zoals de bandenrace, een drumworkshop van Drumtastic, badminton (met medewerking van badmintonvereniging Shuttle Up), bellen blazen, stoepkrijten, stoepranden en nog meer. Ook dit jaar kan iedereen die dat wil weer op de foto op een politiemotor en ook de brandweer is er.
Vrijwilligers
“De organisatie en vrijwilligers, onder wie leerlingen uit de sportklas van het Willem de Zwijger College uit Hardinxveld-Giessendam en een aantal stagiairs van het DaVinci College, hebben er zin in”, laat Samen Voor Sliedrecht weten.
Oproep
De organisatie kan nog hulp van vrijwilligers gebruiken. Wie zich daarvoor wil aanmelden, kan een e-mail sturen aan: samenvoorsliedrecht@gmail.com.
Ik ben er heel de middag en maak een foto van iedereen die op de politiemotor gaat zitten. Dus komen … !