Dierenarts Van Dongen onverwacht overleden

SLIEDRECHT – Dierenarts Hans van Dongen is zondag 24 september 2017 onverwacht overleden. Reanimatie mocht niet meer baten. Van Dongen maakte volgens het Diergeneeskundig Centrum Alblasserwaard van zijn hobby zijn werk en van zijn werk zijn hobby.

Dierenarts Hans van Dongen is in 1975 afgestudeerd als dierenarts aan de faculteit voor Diergeneeskunde te Utrecht. (Foto Diergeneeskundig Centrum Alblasserwaard)

Tijdens zijn studie en het eerste na zijn afstuderen is Van Dongen werkzaam geweest in een gemengde praktijk in de Bommelerwaard. In 1976 heeft hij een praktijk overgenomen in Sliedrecht. Na de locatie Merelstraat en Kerkbuurt heeft hij in 1998 deze gezelschapsdierenkliniek geopend in de Middeldiepstraat. Door de jaren heen heeft Dierenarts van Dongen veel praktijkervaring opgedaan. Ook door de dieren die hij thuis als hobby had.