Derde plaats voor lifestylewinkel Decolicious Living & More

SLIEDRECHT – Bij de verkiezing van ‘Winkelier van het Jaar 2019’ is lifestylewinkel Decolicious Living & More in de categorie Woonwinkels op de derde plaats geëindigd in Zuid-Holland. Daarmee is Decolicious – volgens de verkiezing – ook de beste woonwinkel van Sliedrecht. 

Wethouder Piet Vat (SGP) van Economie heeft woensdagmiddag 14 augustus 2019 een bloemstuk namens de gemeente Sliedrecht bezorgd bij lifestylewinkel Decolicious Living & More aan de Kerkstraat. (Foto Ferdinand Koppejan / gemeente Sliedrecht)

Wethouder Piet Vat (SGP) van Economie feliciteerde de Sliedrechtse onderneming in de Kerkstraat met het succes en is vanmiddag persoonlijk een bloemstuk gaan bezorgen. Vat spreekt van ‘een mooi resultaat’. 

Plaats een reactie

*=Verplicht veld