SLIEDRECHT – D66 Sliedrecht wil van het College van B & W van de gemeente Sliedrecht duidelijkheid over de bouw van een ‘zelfstandige vogelopvang’ achter de kinderboerderij. Fractievoorzitter René de Munck (D66), tevens voorzitter van stichting natuurspeeltuin De Woeste Weide, spreekt van een ‘bouwsel’ en wil weten of de gemeente er van af weet, er een vergunning voor noodzakelijk is en of het voldoet aan de veiligheidsnormen.
Door in ’t oog
Wat hem verbaasd, is dat waar het de werkzaamheden door vrijwilligers van de Woeste Weide betreft het toezicht door de gemeente in het extreme wordt doorgetrokken. De Munck: “Nu gaat het om de veiligheid van de kinderen en dat valt dan te begrijpen. Maar waarom er door de beroepskrachten in de kinderboerderij zelfstandig een constructie mag worden gemaakt zonder daadwerkelijk toezicht is mij een doorn in ’t oog.”
Zaal is niet D66 zijn.
Ga is werken voor goed betaalde baantje!
Ipv commentaar. Kan er ook eens gekeken worden naar hoe kunnen we de kinderboerderij helpen. Het allemaal eens opknappen. Dus mensen die er werken en de vele vrijwilligers, kunnen niet alles, zeker als er geen financiële middelen zijn! Daar zou ik eerder eens aan denken ipv deze vragen? De kinderboerderij is zeer geliefd bij Jong en Oud!
Toppie. Hier trek je stemmen mee.
Wat een (…) partij is D66 toch hier in Sliedrecht. Altijd commentaar of vragen over iets, maar komen zelf nooit met voorstellen.