Buitenspeeldag met dit warme weer kan niet zonder water

door Peter Donk
SLIEDRECHT – Stichting Samen voor Sliedrecht en Stichting Open Jeugdwerk Sliedrecht (SOJS) hebben er woensdagmiddag 14 juni 2023 een feestje van gemaakt voor de kinderen in de basisschoolleeftijd tijdens de Nationale Buitenspeeldag. Als organisatoren kregen ze onder meer hulp van Brandweer Sliedrecht. Locatie was het ijsbaanterrein met deze keer de ingang aan de Thorbeckelaan.  

Water mocht niet ontbreken op deze zomerse dag. De gezellige middag is gratis toegankelijk. Sporten en buitenspelen is gezond en bovendien ontzettend leuk. (Foto Hans van der Aa / Sliedrecht24)

Vanaf het middaguur was het mogelijk om onder eigen begeleiding op het ijsbaanterrein te picknicken. Er waren pannenkoeken, fruit en ijsjes. Namens de gemeente Sliedrecht was wethouder Ton Spek (CDA) van Beheer en Openbare Ruimte aanwezig om de opening te verrichten.

Tekst gaat verder onder tweet.

Hij was vroegtijdig teruggekomen van een VNG-congres in Groningen. “De gemeente hecht hier grote waarde aan”, sprak hij. Leerlingen uit de sportklas van de Willem de Zwijgerschool uit Hardinxveld-Giessendam begeleidden de activiteiten. Ook waren er sportverenigingen aanwezig, die de kinderen konden laten ‘proeven’ aan hun sport. 

1 gedachte over “Buitenspeeldag met dit warme weer kan niet zonder water”

  1. Wat was dit een feest voor de Sliedrechtse jeugd, dikke pluim voor de organisatoren, sponsoren en de vrijwilligers die dit voor elkaar hebben gekregen.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld