Brandweer blust vuur in container aan Jacob Catsstraat

SLIEDRECHT – Brandweer Sliedrecht rukte zaterdag 28 december 2019 rond 22.00 uur uit voor een containerbrand in de Jacob Catsstraat, tegenover supermarkt Jumbo. 

De brandweer bluste het vuur in de container. (Foto Ruben van der Sterren / Sliedrecht24)

Tekst gaat verder onder tweet.

 Vermoedelijk is de containerbrand veroorzaakt door vuurwerk. Het is deze dag de eerste dag dat vuurwerk werd verkocht.

6 gedachten over “Brandweer blust vuur in container aan Jacob Catsstraat”

  1. Wanneer vuurwerk in Nederland verkocht wordt is niet het belangrijkste. De natte scheten van Intratuin zijn goed te doen. Die illegale troep moet verboden worden en gehandhaafd maar dat is blijkbaar erg veel gevraagd.

  2. Ik zie het er nog van komen dat niet alleen de prullenbakken,maar ook de ondergrondse containers al weken voor oud en nieuw gesloten worden.

  3. Dus, je hebt 4 uur op de politie zitten wachten? Stembanden kapot?
    Als het allemaal zo ernstig was, loop even naar die gasten toe en vraag het normaal.
    Of gebruik je telefoon om te bellen naar de politie, dat kan nog steeds met je smartphone.

    Al dat achteraf geklaag via social media is nogal treurig.

    Dat de boel (bewust?) in de fik gestoken is (door vuurwerk?) is niet goed te praten natuurlijk!

  4. Het vuurwerk moeten ze maar alleen op de dag zelf (31 dec) verkopen tussen 15:00 en 20:00
    Diegene die gepakt wordt die eerder vuurwerk afsteekt moet mee betalen aan de kosten die vuurwerk veroorzaakt dit landelijk invoeren. Dus veel schade veel betalen geen schade niets betalen!

  5. Maar we moeten vooral niet zeuren over vuurwerk want we kunnen er zo verstandig mee omgaan … NOT!

  6. Dat was toch te verwachten! Ze hebben daar ruim 4 uur lang vuurwerk afgestoken. Wie betaalt dit? Wat kost een vuurwerkdetectiesysteem? Gemeente en politie… het is niet meer uit te leggen.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld