Brandweer blust kleine buitenbrand

door Peter Donk
SLIEDRECHT – Net naast de moskee aan de P.C. Hooftlaan heeft de brandweer donderdagmiddag kort voor 17.00 uur een buitenbrand geblust. In een afscheidingshek stonden bomen / struiken over een lengte van bijna tien meter in brand. Het gebouw liep geen schade op.

De brand was in de heg naast de plaatselijke moskee. Er kwam veel rook vrij. (Foto ArieJan van Termeij / Sliedrecht24)

Tekst gaat verder onder foto.

Brander
Op het terrein van de evangelische christengemeente Rehoboth stond wel een gasfles met brander (Foto onder Ruben van der Sterren / Sliedrecht24). Daarmee kan je onkruid bijvoorbeeld wegbranden. Of één en ander verband met elkaar heeft, is niet bekend.

4 gedachten over “Brandweer blust kleine buitenbrand”

  1. Anders neem je contact op met de kerk en vraag je ernaar, het zijn maar een paar coniferen. Het is vast een een uit de hand gelopen klus.

  2. Er staat totaal niks negatiefs geschreven over de moskee.
    De foto’s zijn ook duidelijk waar de brand was.

  3. Je vult nu aan. Wij oordelen niet wie de veroorzaker is. Constateren slechts het feit buitenbrand. We hebben vooral de moskee nu op beeld en het niet verkeerd te beschrijven wat er is gebeurd.

  4. Ik vind wel dat er te veel opmerkingen geschreven word over de moskee terwijl er helemaal geen verband is met de moskee. De kerk heeft de brand veroorzaakt maar er word daar niks over geschreven, ja enkel dat er een gasbrander staat. Even voor de duidelijkheid dit is natuurlijk een ongelukje maar vind wel dat er specifiek geschreven moet worden dat het de kerk is en niet de moskee. De moskee word meer beschreven dan de kerk.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld