Bezoekers Woonboulevard Sliedrecht verrast met gratis ijsje

door Peter Donk
SLIEDRECHT – Het weer was er zaterdag 10 juni 2023 wel naar! Bezoekers aan een winkel op de woonboulevard op bedrijventerrein Nijverwaard kregen een bonnetje voor een gratis ijsje. Dat viel letterlijk in de smaak met dit weer, waarbij de thermometer tegen de dertig graden aangaf.

Op het parkeerterrein van outletstore Rietveld Licht, naast parkeerterrein Loods5, stond als ver(s)maak goochelende ijscoman Werner Smit met zijn bedrijf ICE-ACT, een interactieve act met uniek roomijs. (Foto Peter Donk / Sliedrecht24)

Tekst gaat verder onder tweet.

De verrassing van het onverwachte. Werner Smit (ICE-ACT) verraste de klanten bij zijn stand. Ouderen, maar met name kinderen, kregen te maken met z’n act. Hij goochelde met ijsjes en gaf er letterlijk zijn eigen ‘draai’ aan. Dat leidde tot hilariteit. Smit bracht de act met humor. Nog tot 16.30 uur kan je er terecht voor een ijsje, die je wordt aangeboden door Woonboulevard Sliedrecht.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld