Bevrijdingsdag eindigt opnieuw met grandioos vuurwerk

SLIEDRECHT – Stichting Comité 4 en 5 mei Sliedrecht heeft voor bevrijdingsdag, vrijdag 5 mei 2023, een gevarieerd programma samengesteld. De dag eindigt met een grandioos vuurwerk. Daar zit nog wel een disclaimer van de organisatie bij: ‘onder voorbehoud van inspecties die dag door autoriteiten op het gebied van de Natuurbeschermingswet en de Flora- en Faunawet.

Er staat een grote vuurwerkshow gepland bij de gemeentehaven. (Archieffoto Hans van der Aa / Sliedrecht24)

Er is een ochtend-, middag- en avondprogramma. 

Ochtend:
10.00 – 14.00 uur: Bevrijdingsvaartocht

Middag: 
13.00 tot 17.00 uur: kinderactiviteiten (t/m 12 jaar) op het Dr.Langeveldplein. Er is o.a. een draaimolen, een springkussen en een glijbaan.

Avond:
21.00 uur: Lampionnenoptocht. Omstreeks dit tijdstip vertrekt het muziekkorps vanaf het Verenigingsgebouw van Wilhelmus’ Muziekkorpsen
21.00 uur: Muziekvereniging Crescendo speelt aan de gemeentehaven
21.30 uur: Lampionnenoptocht. Vertrek vanaf het Burgemeester Winklerplein (route: Rembrandtlaan, Stationsweg, Kerkbuurt, Landgraafstraat naar de Havenstraat). Voorafgaand zal het korps lopen via de Rembrandtlaan en Lijsterweg om een aubade bij de bejaardentehuizen te brengen.
22.00 uur: Vuurwerkspektakel bij de gemeentehaven
22.20 uur: Bevrijdingsbal in / rond de muziektent
24.00 uur: Sluiting festiviteiten

Plaats een reactie

*=Verplicht veld