APK voor fiets in trek bij stand op Burgemeester Winklerplein

SLIEDRECHT – Wie een fiets bezit, kan deze zaterdag 3 november 2018 gratis aan een APK laten onderwerpen. Daarvoor staat de Fietsersbond afd. Drechtsteden tot 16.00 uur met een stand nabij de speeltuin aan het Burgemeester Winklerplein.

Controle van de belangrijkste onderdelen van de fiets. (Foto Peter Donk / Sliedrecht24)

Tekst gaat verder onder tweet.

De actie worden door de Fietsersbond georganiseerd samen met de Regionale Projectgroep Verkeersveiligheid Drechtsteden, Centrum aanpak Fietsdiefstal en de gemeenten in de Drechtsteden. Vandaag is Sliedrecht aan de beurt.

Tekst gaat verder onder tweet.

Keuringskaart
De fiets wordt nagekeken, afgesteld en reparaties uitgevoerd. Als iemands fiets door de keuring is gekomen, wordt een ludieke foto gratis aangeboden. Wat er allemaal wordt gecontroleerd, staat op de keuringskaart van de Fietsersbond. Een enkele keer volgt een doorverwijzing naar de specialist, de plaatselijke fietsenmaker.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld