SLIEDRECHT – Door haar ervaringen in het eigen gezin is haar interesse gewekt. Diana Blokland ging zich verdiepen in AD(H)D. Na een aantal jaren werkzaam te zijn geweest als coach en counselor, was dat voor haar een logische specialisatie. Ze begon voor zichzelf. “Inmiddels ben ik dan ook alweer een half jaar werkzaam als AD(H)D coach en heb ik gemerkt dat ik mijn cliënten echt een stuk verder kan helpen. Ik kijk vooral samen met de cliënt naar zijn of haar sterke en positieve kanten; deze gaan we aan de hand van allerlei modellen, oefeningen en gesprekken versterken”, zegt AD(H)D-coach Blokland, “Zo zullen de zwakkere en moeizame kanten snel kleiner worden, meer naar de achtergrond verdwijnen.”
Diana Blokland kijkt samen met de cliënt naar Wat er Wel Werkt (WWW) in plaats van naar Hoe Het Hoort (HHH). Blokland: “Mensen met AD(H)D hebben vaak veel mooie en sterke kanten in hun persoonlijkheid. Deze maak ik beter zichtbaar en werk voornamelijk volgens de werkwijze van AD(H)D-Nederland met hun positieve benadering.” (Foto Josje Blokland Fotografie)
Informatie en afspraak
AD(H)D-coach Blokland wil mensen die zich hierin herkennen graag helpen. “Ben jij iemand met AD(H)D? Heb je alleen een vermoeden? Of ben je partner van iemand met AD(H)D? Neem gerust contact op”, zegt Blokland.