Terrein voor nieuw pand Orchis Uitvaartzorg wordt bouwrijp gemaakt

SLIEDRECHT – De bouw van het nieuwe pand voor Orchis Uitvaartzorg aan de Valkweg is een nieuwe fase ingegaan. Maandag 19 november 2018 is de bestaande bebouwing weggehaald. Het terrein wordt bouwrijp gemaakt.

Maandagmiddag haalde een kraan de laatste stukken oude bebouwing – een voormalige peuterspeelzaal – weg en verdwenen brokstukken in de container. (Foto Peter Donk / Sliedrecht24)

Rond de bouwplannen is veel gedoe geweest. Een groot aantal omwonenden en openbare basisschool zijn tegen de komst van een uitvaartcentrum op deze plaatst. Bomen werden vroegtijdig verwijderd, er kwam een hoorzitting over de bouw en zelfs het NOS Jeugdjournaal maakte een reportage over het plan van een rouwcentrum naast de school. De gemeente Sliedrecht wilde ondanks het verzet toch hun medewerking geven aan de bouwplannen.

Tekst gaat verder onder tweet.

Geen commentaar
Sliedrecht24 heeft veel bericht over de zaak. Orchis Uitvaartzorg heeft zich steeds onthouden van commentaar. Ook nu wenst het begrafenisbedrijf de redactie van Sliedrecht24 niet te woord te staan over de bouwplannen. Volgens bovenstaande tweet staat de bouw van een rouwcentrum gepland voor begin 2019.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld