Guilty Pleasures in The Moonshine met DJ Chris

SLIEDRECHT – Zaterdag 4 augustus 2018 is Guilty Pleasures in The Moonshine, Stationsweg 3, met DJ Chris. Lekker fout, lekker stout… DJ Chris begint om 22.00 uur.

Uit zijn bijna onuitputtelijke collectie draait DJ Chris de lekkerste guilty pleasures aan elkaar uit vervlogen tijden en natuurlijk het heden. (Foto via The Moonshine)

Uiteraard komen ook de lekkerste zomerhits voorbij die zo heerlijk passen bij onze zomerse cocktails, longdrinks en bijzondere shotjes. Ook voor de bierliefhebber is er weer genoeg te smullen dus trek je zomerse outfit aan, het is tenslotte vakantie, en kom lekker feesten in The Moonshine! Waan je in de foutste disco’s van de Costa’s of de Turkse Rivièra tijdens een schaamteloze avond vol platen, die je eigenlijk niet leuk mag vinden maar we stiekem allemaal op los gaan. 

Zaterdagmiddag
Voetbal kijken, kan zaterdagmiddag op het terras met buitenbar van The Moonshine. Je bent welkom vanaf 15.00 uur. Het team van de uitgaansgelegenheid staat vanaf dat moment voor jullie klaar voor een drankje en een hapje. Om 17.00 uur gaan de vijf schermen aan in het muziekcafé voor de eerste voetbalprijs van het seizoen, de Johan Cruijffschaal. Feyenoord en PSV Eindhoven strijden vanaf 18.00 uur voor deze schaal. Het is allemaal te volgen bij The Moonshine.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld