SLIEDRECHT – Het moet afgelopen zijn met de stank in de omgeving van de IJsvogel. Verschillende bewoners van de straat in Sliedrecht-Oost hebben last van de smerige geur, die wordt veroorzaakt door een pompgemaal. Ondanks enkele e-mails aan Waterschap Rivierland wordt geen actie ondernomen om het probleem op te lossen.
Dit gemaal zou de stank veroorzaken. (Foto Nicole Boer)
“Echt klaar mee nu! Het is verschrikkelijk die stank!”, zegt bewoonster Nicole Boer op social media, “En gewoon geen antwoord krijgen op je e-mails. IJsvogel 1 t/m 7 heeft al twee klachten ingediend. Niet één reactie! Ik bijt me er nu in vast! Klaar is klaar bij mij. Na 25 jaar mag ’t wel een keer.”
Tekst gaat verder onder tweet.
Nicole Boer doet ook een oproep aan de gemeente Sliedrecht om actie te ondernemen.
Kom ik thuis na n avondje @SliedrechtBruis vergadering, stinkt weer mn hele huis door t pompgemaal achter ons. Waterschap geeft geen sjoege op mails. Tis nu de beurt aan @Sliedrechtgem Ik woon tenslotte in Sliedrecht. Zo klaar mee!
— Nicole Boer (@NicoleBoer) June 5, 2018
Wat Boer betreft, moet het probleem op korte termijn worden verholpen. Sliedrecht24 heeft woensdag 6 juni 2018 het Waterschap Rivierenland om een reactie gevraagd. Het waterschap reageerde als volgt: “Waterschap Rivierenland vindt het vervelend dat de bewoners overlast ervaren. Op dit moment zijn er werkzaamheden aan het gemaal. In samenspraak met de gemeente is daarom tijdelijk het hoofdriool dat aansluit op het gemaal afgesloten. Hierdoor kunnen er wat meer geurtjes dan normaal worden waargenomen.” De werkzaamheden worden woensdag 6 juni 2018 afgerond en volgende week vinden er nog één keer werkzaamheden plaats. Daarnaast zullen ze het filter vervangen en hopen zo de overlast te reduceren.
Beste Bert, laat ik voorop stellen dat ik Sliedrecht24 niet benaderd heb. Zij zien tweets waarover ze schrijven. Dus waarom mijn tweet in dit geval meer aandacht krijgt kan ik je niet vertellen. Ik heb er niet om gevraagd! Ennuh..volgens mij gaat wethouder Visser niet over stankoverlast 🙂 En oja, ik heb ook veel overlast van overhangende takken vd gemeente en onkruid in de straat. Zullen we dit gaan twitteren? Wordt het misschien ook opgepakt! Begin jij?
Laat mevrouw Boer lekker Wethouder Visser bellen want ze heeft toch haar nummer… Bizar dat bepaalde inwoners boven de rest van de Sliedrechters worden gesteld en bijzonder veel aandacht krijgen. Moet ik de gemeente eens attenderen dat er onkruid groeit op de straat en de vijvers groen zijn door het alg dan krijg ik NUL op mijn rekest. Er wordt in dit dorp echt te veel met maten gemeten.
Gewoon collectief rekening niet betalen.
Kijken of ze dan reageren.
Succes