Politieke partijen voor het eerst samen voor overleg

SLIEDRECHT – De verkiezingen zijn achter de rug; de uitslag bekend. Nu begint de collegevorming. In de oude B & W-kamer van het raadhuis aan het Dr. Langeveldplein kwamen donderdag 22 maart 2018 om precies 18.00 uur de partijleiders bij elkaar voor een eerste aftastend gesprek.

Aan tafel v.l.n.r. Mark Jongeneel (Slydregt.NU), Anton van Rees (PvdA), René de Munck (D66), Nico de Jager (SGP-ChristenUnie), Hanny Visser-Schlieker (PRO Sliedrecht), Ton Spek (CDA) en Roelant Bijderwieden (VVD). (Foto Peter Donk / Sliedrecht24)

Voor broodjes was gezorgd. Het gesprek was georganiseerd door de partij die de meeste zetels krijg na de gemeenteraadsverkiezingen in Sliedrecht, de gezamenlijke fractie SGP-ChristenUnie. Daarom zat Nico de Jager (SGP-ChristenUnie) de vergadering voor wat hij noemde ‘het begin van het proces.’ De bijeenkomst was besloten.