Uitstekende stoeprand obstakel voor weggebruiker

SLIEDRECHT – Een uitstekende stoeprand op de Craijensteijn ter hoogte van sporthal De Basis is een obstakel in de weg. Deze week reed een bestuurder van een auto met een Frans kenteken spontaan tegen de ophoging in de doorgaande weg, maar meerdere weggebruikers van voertuigen houden de stoeprand niet altijd mis. 

Kennelijk is het ook de wegbeheerder opgevallen, want de uitstekende stoeprand is nu wit geschilderd. In de avonduren een levensgevaarlijk punt, omdat er geen reflectoren zijn aangebracht op de rand. (© Foto RPAS Peter Donk / Sliedrecht24)

Vooral als het donker is, is het opletten geblazen. Gezien de schade aan de stoeprand rijden er meer mensen tegenaan. De gemeente Sliedrecht wil met de uitstekende stoeprand mogelijk de snelheid uit het verkeer houden, maar dit is dan wel een gevaarlijke hindernis. De gemeente heeft tot heden geen actie ondernomen om de weg / stoeprand aan te passen en is om een reactie gevraagd.