Beschonken bestuurder krijgt ongeluk met bedrijfswagen

ALBLASSERDAM / SLIEDRECHT – Een beschonken man is zondagavond 10 september 2017 met een bedrijfswagen van het Sliedrechtse bedrijf Den Breejen Work over de kop geslagen op de Blokweerweg, ter hoogte van de Ieplaan in Alblasserdam. Dat bericht de nieuws- en sportwebsite Alblasserdams Nieuws.

De man botste tegen een paaltje en een lantaarnpaal, sloeg over de kop, en kwam na een botsing met een andere lantaarnpaal tegen een muurtje tot stilstand. (Foto via AlblasserdamsNieuws.nl)

Volgens getuigen kwam de man veel te hard van de dijk gereden. In de bocht ging het mis. De bestuurder kon zelf uit zijn wagen komen en gaf direct toe te veel te hebben gedronken. Hij raakte niet of nauwelijks gewond. De politie heeft de bestuurder aangehouden op verdenking van rijden onder invloed.

Bron: Peter Stam / Alblasserdams Nieuws