SLIEDRECHT – Het wordt zaterdag 10 juni 2017 een bijzondere dag voor Skeelervereniging Sliedrecht. Voor het eerst in het zevenjarig bestaan van de club wordt er een officiële KNSB skeelerwedstrijd verreden. Locatie is de skeelerbaan aan de Lijsterweg 60.
De wedstrijd is in verschillende klasse voor de Stehmann competitie. Sliedrecht is de vierde competitiedag uit de acht wedstrijden tellende competitie, waar gestreden wordt om de Stehmann Cup. (Archieffoto Sliedrecht24)
In de ochtend en middag rijden diverse jongens en meisjes t/m 17 jaar verschillende afstand individueel, in lijn, serie of afvalrace. De jongste deelnemers in de leeftijd tot 7 jaar starten om 10.00 uur met de 100 meter sprint afstand voor jongens of meisjes. De wedstrijd voor volwassenen gaat over dertig minuten plus 3 ronden en start om circa 14.30 uur.
Aanmelden
Heb je zin? Iedereen kan nog meedoen! De inschrijvingen vinden vanaf 09.00 uur tot 9.45 uur plaats. De volwassenen mogen ook nog aan de bak in CMD klasse. Hun inschrijvingen vinden plaats van 13.45 uur tot 14.15 uur. De kosten zijn voor de jeugd met skate-licentie €3,00 en zonder licentie €8,00. Voor de volwassenen met licentie €7,50 en €15,00 zonder skate-licentie. Heb je al een schaatslicentie dan kan je deze kosteloos laten omzetten naar een skate-licentie via de website van de KNSB.