SLIEDRECHT – Er komt opnieuw een aantal zomeravondconcerten in het Burgemeester Feitsmapark. Op vrijdagavond 2, 9 en 16 juni 2017 staan er optredens gepland van 19.00 – 20.30 uur.
Op het programma staat onder meer een optreden van Jan Pak de Leuning. (Foto Jan Pak de Leuning)
Het spits wordt vrijdagavond 2 juni 2017 afgebeten door met singer- songwriters Celeste Liberty, samen met Francesco Daniel en Rob van Rij. Ook in 2016 was er van haar een optreden tijdens een zomeravondconcert.
Tekst gaat onder video verder.
Het nummer ‘Try’ met Celeste Liberty. Optreden in Dordtse Koppen, een talkshow van en voor Dordrecht op RTV Dordrecht. (Video Dordtse Koppen / RTV Dordrecht)
Muziek van eigen bodem is er vrijdagavond 9 juni 2017. Dan staat een optreden van Jan Pak de Leuning uit Sliedrecht op het programma van de organisatie. Ze noemen zich ‘bandtertainers’ en spelen al vele jaren op feesten en partijen. Humor en aankleding speelt een rol. Muziek van eigen bodem met o.a. ‘Trug naar Sliedrecht’
Tekst gaat onder video verder.
Jan Pak de Leuning met ‘Trug naar Sliedrecht’ (Video Jan Pak de Leuning)
Het slot van de drie geplande Zomeravondconcerten wordt vrijdagavond 16 juni 2017 gegeven door Nieuw Gorinchems Jazz Collectief. Informatie is over de jazzmuzikanten niet bekend gemaakt door de organisatie.