Deskundigheid en advies bij iXXXi party HaarSieraad

SLIEDRECHT – Tevredenheid over de opkomst en de uitvoering dinsdagavond 16 mei 2017 bij HaarSieraad aan Kerkbuurt 22 over de iXXXi Ladies Night Jewelry Party. De spreiding van de bezoekers in twee sessies was zeer geslaagd. 

Door de spreiding van bezoekers in twee bezoekmomenten was er voldoende aandacht voor iedereen. (Foto HaarSieraad)

Vanuit iXXXi was de vaste styliste aanwezig voor het advies, en als ondersteuning van het vaste HaarSieraad team. De wisselringen van iXXXi die gekenmerkt  worden door het eindeloos kunnen combineren van de mooiste creaties zijn inmiddels bij de meeste mensen wel bekend. Ze konden worden gepast en gekocht. Regelmatig zijn er bij HaarSieraad party’s voor o.a. MelanO en iXXXi. “De leveranciers komen inmiddels graag hun nieuwe collectie presenteren in Sliedrecht”, laat eigenaar Wim van Middelkoop van HaarSieraad weten.
 
Zelf organiseren
Naast deze “merken” parties is het ook mogelijk om samen met vriendinnen of  bekenden een party bij HaarSieraad te organiseren. Dit zijn geheel verzorgde avonden waarin de winkel geheel tot je beschikking staat en verder gesloten is voor publiek. Maak daarvoor een afspraak via Facebook. Als je HaarSieraad volgt op Facebook blijf je volledig op de hoogte van de nieuwe trend en events.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld