Trimclub ABC houdt Avondmarathon door regio

SLIEDRECHT – Runners, wanderlaars en nordic walkers worden door Trimclub ABC uitgenodigd om mee te doen aan de Avondmarathon. Leden en niet-leden mogen meedoen aan de loop verspreid over vier avonden van in totaal 42,2 kilometer in de Alblasserwaard. Deelname is gratis.

De start is elke avond van een ander vertrekpunt. Vier keer zo’n tien kilometer. Je kunt ook kiezen voor een kortere afstand. Je loopt dan elke avond rond 5 of 7 km. 

De vertrekpunten op een rij: 

  • Woensdag 10 mei 2017, 19.30 uur: Parkeerterrein direct voor de Vuilendam aan de Damseweg.
  • Donderdag 11 mei 2017, 19.30 uur: Parkeerterrein tegenover begraafplaats Boven-Hardinxveld Tiendweg
  • Vrijdag 12 mei 2017, 19.30 uur: Aan de Zijdeweg, vlak voor de Zijdebrug op de N481 achter Oud-Alblas.
  • Zaterdag 13 mei 2017, 08.30 uur: Parkeerplaats bij het clubgebouw van Trimclub ABC, Thorbeckelaan 102, Sliedrecht.

Aanmelden is niet noodzakelijk. Lees meer over de Avondmarathon op de website van Trimclub ABC. Daar vind je ook de routes, die niet op de weg zijn aangegeven. Deelname aan de Avondmarathon is voor eigen risico. 

Fietsen
Wil je ruim 100 kilometer fietsen in vier avonden? Ook dat is mogelijk! Verzamel dan op de aangegeven data om 19.30 uur bij het ABC-clubgebouw, Thorbeckelaan 102, Sliedrecht. Je komt elke avond langs het parcours van de 4-daagse voor runners, wandelaars en Nordic-walkers.

1 gedachte over “Trimclub ABC houdt Avondmarathon door regio”

  1. Goed initiatief, laat dit maar breed uitgedragen worden in Sliedrecht. Goed idee misschien om ook poster in het jongerencentrum op te hangen? Beter en zeker uitdagender dan al dat blowen en gehang.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld