Opnieuw meisjes C-team Sliedrecht Sport kampioen

GORINCHEM / SLIEDRECHT – Ook meisjes C3 is zaterdagmiddag 15 april 2017 in Gorinchem kampioen (1e klasse C) geworden. Meisjes C1 en C5 gingen hen voor, zodat de blauw-witten maar liefst drie kampioensteams tellen bij de meisjes tot 14 jaar.

Meisjes C3 met Linah Elhalky, Roos van Gastelen, Anna de Jong, Monika de Jong, Donna de Jong, Mylene de Jong, Caithlyn Korporaal, Katie Korporaal, Hannah Stam, Maud van de Weg, trainer Ronald Lacroes, trainer-coach David van Rekom en voor deze gelegenheid zaterdag invalcoaches Famke van Rekom en Lisette de Wit. (Foto Sliedrecht Sport)

Deze heel competitie is Meisjes C3 verwikkeld in een nek-aan-nek race met meisjes C1 van Meteoor uit Gorinchem. Gisteren stond de clash op het programma, uit in Gorinchem. Geheel tegen de verwachting in, was alleen de eerste set spannend: 24-26. Daarna walste het meidenteam over de Gorcummers heen met 0-4. 

Plaats een reactie

*=Verplicht veld