Jeugdschaker Pieter Bouw slaat toe

SLIEDRECHT – Nog maar net lid van de schaakvereniging en hij heeft zijn eerste overwinning al te pakken. Pieter Bouw. In de vijfde ronde van de Voorjaarscompetitie bij de jeugd van Schaakvereniging Sliedrecht wist hij donderdag 23 maart 2017 fraai te winnen van Shamiera Ratnam.

Pieter Bouw liet al direct zien dat hij al aardig kan schaken. Door zijn zege stijgt hij naar een vijfde plaats in de tweede groep. (Foto Schaakvereniging Sliedrecht)

In dezelfde groep herstelde koploper Karel Peursem zich prima van zijn nederlaag in de vorige ronde door nu Sharujan Ratnam te verslaan. Karel wordt wel op de hielen gezeten door Baruch Alberts, die Bastiaan Quellhorst wist te verslaan.

Stijgende lijn
In de eerste groep boekte kampioen Jochanan Alberts  een nuttige zege op medefavoriet Maarten Hartkoren. Hij moet de kop delen met Barend van Dieren, die Samuël Gijsen wist te verslaan. Nieuwkomer Maurits van der Starre doet het uitstekend in zijn eerste seizoen. Door zijn zege op Bart van der Beek staat hij op een keurige derde plaats. Met een record aantal partijen heeft het jeugdschaken in Sliedrecht weer de stijgende lijn te pakken. En natuurlijk is het nog lang niet vol in speelzaal De Havik.

2 gedachten over “Jeugdschaker Pieter Bouw slaat toe”

Plaats een reactie

*=Verplicht veld