SLIEDRECHT – De politie in Sliedrecht zegt maandag 13 februari 2017 contact te hebben gehad met de eigenaar van de Opel Astra, die volgens getuigen al sinds de zomer van 2016 geparkeerd staat aan de Rembrandtlaan. “Er is geen opzet in het spel”, zegt wijkagent Frank Ruitenberg tegen Sliedrecht24.
Agent Frank Ruitenberg had maandag contact met de eigenaar van de auto na berichtgeving door Sliedrecht24. (Foto politie)
Ruitenberg deed naar aanleiding van berichtgeving zondag 12 februari 2017 door Sliedrecht24 samen met collega Stremler onderzoek bij de auto tijdens rondje door de wijk. “Het voertuig was niet APK gekeurd en verzekerd. We hebben contact gezocht met de eigenaar. Er was sprake van verschillende oorzaken, waardoor hij niet in staat was het voertuig te gebruiken. We hebben hem een advies gegeven. Later zullen we nog contact hebben over een eventuele oplossing”, laat Ruitenberg weten.
Wanneer de auto niet APK gekeurd op de openbare weg staat is dat altijd automatisch een boete. Heb zelf mijn niet gekeurde auto laten schorsen en bij een bedrijf moeten stallen. Kostte me ruim 200 euro per jaar aan stallingskosten. Dus in dit geval zal er wel een heel bijzondere reden moeten zijn. Denk dat die agenten dat moeten kunnen verantwoorden naar hun chef. Blijft inderdaad beetje vreemd.
Ik ben erg benieuwd naar de motivatie van de agenten, als er sprake is van niet verbaliserend optreden …
Te hard rijden en asociaal parkeergedrag is volgens mij iets belangrijker om tegen op te treden.
Dan heeft deze persoon mazzel gehad.
Ik kreeg voor een scooter die ongebruikt geruime tijd in eigen garage stond een boete voor niet verzekeren.
Ik had hem moeten schorsen, € 360.- moeten dokken.