Bezoekers staan voor gesloten deur bij bronbad

SLIEDRECHT – Verschillende mensen stonden maandag 2 januari 2017 voor een gesloten deur bij bronbad De Lockhorst aan de Sportlaan in Sliedrecht. Op de deur hangt een A4-tje, dat er onderhoud wordt gepleegd en het bad is gesloten. Het bronbad zegt maandagmiddag wel goed te hebben gecommuniceerd. 

Dat leidde tot teleurgestelde reacties van kinderen. Onder meer een opa en oma stonden met huilende kleinkinderen bij de deur. (Archieffoto Optisport)

Alleen ouders / verzorgers met kinderen die zwemles krijgen, waren op de hoogte van de onderhoudswerkzaamheden. Zij hadden een ‘briefje’ gekregen dat de zwemles niet doorging. De gemeente Sliedrecht kondigde net voor de kerst aan het contract met Optisport voort te zetten. Toen is ook gezegd dat er onderhoud zou worden gepleegd, maar data werden niet bekendgemaakt. Over het moment van het onderhoud is door beheerder Optisport verder niet gecommuniceerd naar de media.

Gepikeerd
Sliedrecht24 pleegde maandag verschillende telefoontjes naar het bronbad, maar de telefoon werd niet opgenomen. Na publicatie en berichtgeving op sociale media kwam het bad wel met een reactie. “Ten eerste staat het al 4 weken op onze website (op de vandaag online gegane vernieuwde website van het bronbad staat niets-red.). Ten tweede is er een brief van de gemeente Sliedrecht in de kranten verschenen, waar ook in stond dat wij vandaag gesloten zouden zijn wegens onderhoudswerkzaamheden (‘Mij niets bekend. Wel dat er onderhoud komt’, aldus de woordvoerder van de gemeente Sliedrecht-red). Het heeft op Facebook gestaan. De leerlingen hebben niet alleen een briefje meegekregen, maar ook via het leerlingvolgsysteem een e-mail gekregen waar het in stond. Op onze openingstijdenfolder heeft het gestaan. Op de balie van de receptie heeft het gestaan. De klanten zijn er op aangesproken door onze receptionistes”, reageert maandagmiddag om 15.15 uur Optisport enigszins gepikeerd. Het bronbad De Lockhorst verzuimde de media te informeren. Sliedrecht24 ontving geen bericht van Optisport.

7 gedachten over “Bezoekers staan voor gesloten deur bij bronbad”

  1. Zowel op uw internetpagina als op uw facebookpagina als in de speciaal gemaakte openingstijden kerstfolder staat toch echt niets vermeld. Ik kom 3 tot 4 keer per week in uw zwembad en heb niets maar dan ook niets vernomen van sluiting voor onderhoud. Beetje vreemd uw reactie. Maar hopelijk zijn de nodige onderhoudswerkzaamheden geregeld en kunnen we morgen weer heerlijk zwemmen.

  2. Ja maar het brengen van een bericht van sluiting tbv onderhoud is geen opzienbarend nieuws Optisport. Lekker sensatie nieuws brengen is troef bij de media.

  3. Wij snappen het dat als mensen voor de gesloten deur staan dit niet leuk is. Maar dat wij 2 januari dicht zijn wegens onderhoudswerkzaamheden was ruim van te voren bekend. Het heeft in de krant gestaan, op Facebook gestaan, flyers zijn uitgedeeld, op de balie van de receptie stond het aangegeven. Op de website stond het. We hebben sinds vanmorgen een nieuwe website en daar stond het helaas niet op. De kinderen hebben een mail en een brief gekregen waar het in stond en de receptionistes hebben dit aan alle klanten mondeling toegelicht. Als er dan tot onze spijt toch nog mensen voor de gesloten deur komen betreuren wij dit. Maar dat er gesuggereerd wordt dat wij niet gecommuniceerd hebben is niet juist.

  4. In de zomervakantie riool vervangen van het buitenbad. Zodat je tussen de graafmachines ligt en in de riool lucht. In de winter doe je onderhoud aan het binnenbad in de kerstvakantie. Is toch normaal?!?!?

Plaats een reactie

*=Verplicht veld