SLIEDRECHT – De leerlingen (en juffen en meesters) van KC Henri Dunant hebben de Kinderboekenweek woensdag 30 september 2026 feestelijk geopend op het schoolplein met een dansje. Het thema van dit jaar is ‘Spot aan!’. De leerlingen uit groep 4, 5, 6 en 7 kregen bijzonder bezoek van schrijver Rico Hop.
Auteur Rico Hop hier met een aantal leerlingen van de Sliedrechtse school. Hop kwam vertellen over zijn werk als schrijver, zijn boeken en hoe verhalen tot leven komen. Hij is onder andere bekend van de boekenseries Dwars & Co en Frump & Grump. (Aangeleverde foto en door hen geplaatste emotions KC Henri Dunant)
Tijdens deze periode besteed de school aan de Kerkstraat extra aandacht aan verhalen, het lezen en vooral aan het plezier dat boeken kunnen brengen.
Volgende week
Natuurlijk was er ook volop gelegenheid om aan Hop vragen te stellen. Een leuke en inspirerende ervaring voor alle leerlingen. Zij konden hun eigen boek laten signeren. De rest van de week volgen er nog diversen activiteiten in het kader van de Kinderboekenweek. Woensdag 7 oktober 2026 organiseert de school een gezellige kijkavond voor (groot)ouders en kinderen en is er tevens een boekenmarkt. Spot aan! voor boeken, verhalen en leesplezier.