Hulpdiensten speuren sloten af na vondst van crossmotor

SLIEDRECHT – Flink wat hulpdiensten kwamen dinsdag 7 juli 2026 even na 13.00 uur af op een melding van ‘persoon te water’. In een sloot langs de Kweldamweg had een omwonende een crossmotor in een sloot gevonden en de man vertrouwde het niet. Hij sloeg alarm via 112. 

De crossmotor ligt hier in de sloot en wordt door mensen van de brandweer uit het water gehaald. (Foto Peter Donk / Sliedrecht24)

Op de weg, naast de sloot, lag een vermoedelijke olieplas. 

Tekst gaat verder onder foto.

Wie eigenaar?
De hulpdiensten waren er snel, waaronder twee ambulances en duikploegen. Die laatsten gingen in de sloten in de omgeving zoeken naar mogelijk bewijs of een slachtoffer. Er werd niets gevonden, waarna werd afgeschaald en uiteindelijk ‘het hele circus’ weer ingepakt. De politie nam de crossmotor mee. Hoe het voertuig te water is geraakt, is een raadsel. Omdat een kentekenplaatje ontbrak, is het achterhalen van de eigenaar waarschijnlijk een stuk lastiger.