Henk en Claudia met hun dochter. (Aangeleverde foto)
Wij zijn Henk (64) en Claudia (62), een rustig echtpaar.
Na bijna twintig jaar in Noorwegen te hebben gewoond zijn wij enkele jaren geleden teruggekeerd naar Nederland om dichter bij familie te zijn. In Sliedrecht hebben wij ons thuis gevonden. We hebben hier een fijne kring opgebouwd en voelen ons echt onderdeel van de gemeenschap.
Onlangs kregen wij onverwachts te horen dat onze huurwoning verkocht zou worden, en inmiddels is de woning inderdaad verkocht. Daarom zijn wij met spoed op zoek naar een nieuwe huurwoning.
Wij zoeken een woning of appartement vanaf juni of juli, het liefst voor langere tijd. Een tweede slaapkamer zou fijn zijn, omdat onze dochter uit Madrid af en toe bij ons komt logeren, maar dit is geen vereiste.
Wij roken niet, hebben geen huisdieren en gaan zorgvuldig met een woning om.
Omdat de woningmarkt momenteel erg moeilijk is, zoeken wij in een brede regio: van Rotterdam tot Gorinchem. Toch ligt ons hart echt in Sliedrecht en zouden wij hier het liefst blijven wonen. Henk werkt daarnaast bij verzorgingsinstelling Aafje in Rotterdam, waardoor deze regio belangrijk voor ons is.
Kent u misschien een woning, verhuurder of iemand die iets beschikbaar heeft? Dan zouden wij het enorm waarderen als u contact met ons opneemt.
Hartelijke groet,
Claudia en Henk Gensen
Email: henkgensen57@gmail.com
Email: henkgensen57@gmail.com
Brieven worden 1 op 1 overgenomen. De redactie is niet verantwoordelijk voor de inhoudelijke juistheid van een ingezonden brief. Plaatsing houdt niet in dat de redactie achter de inhoud van het bericht staat. Een brief wordt uitsluitend geplaatst als de bron bij ons bekend is. De naam van de afzender wordt onder het artikel geplaatst. NAW- en e-mailgegevens worden niet openbaar gemaakt. Een ingezonden brief plaatsen we onverkort, soms ook omdat er geen artikel over het onderwerp op online krant Sliedrecht24 is verschenen.
Redactie Sliedrecht24