SLIEDRECHT – Drie bands, één verwoestende avond death metal. Sepiroth en BURIED en Damnation brengen zaterdagavond 24 januari 2026 in poppodium Elektra aan Stationsweg 4 een nietsontziende mix van old-school, brutal death metal. Van meedogenloze riffs en blastbeats tot strakke grooves en pure agressie: deze bands staan garant voor een intense live-ervaring waarin geen nek gespaard blijft. De deur gaat open om 19.00 uur; het programma begint om 20.30 uur. Kort voor middernacht is de speelavond voorbij.
Sepiroth is een brute old-school death metalband uit Sliedrecht. Opgericht in 2003 door drummer Damiën en gitarist Chris, staat de band bekend om hun nietsontziende, verpletterende sound. Sepiroth brengt riff-gerichte death metal, gedreven door meedogenloze blastbeats. (Aangeleverde foto)
BURIED staat voor compromisloze death metal: diepgeworteld in de old-school traditie, maar messcherp gebracht met een moderne, groovende aanpak. Met ex-Pyaemia-leden Joel Sta (vocals), Tim (drums) en Worm (bas) beschikt de band over een beestachtige ritmesectie, versterkt door gitarist Steve, die met zijn groovy en dynamische riffs het geluid naar een hoger niveau tilt. Damnation is een compromisloze old-school death/groove metalband uit Noord-Holland die brute intensiteit combineert met een verpletterende groove.
Tickets
Entreekosten zijn € 10,– p.p. en entreebewijzen zijn hier online te bestellen.
Mooi! Koester dat licht. (In de kerk of thuis ofzo….)
In de aankondigingen en ook in de boodschap klinkt een en al duisternis door….
Je zult maar heil zien in de gebruikte trefwoorden….
Ikzelf houd het maar bij hèt Licht.
Nou,zowaar ik zeg u,het is een jongerencentrum.
Niet de zondagsschool.
Ze zingen ook over hel en verdoemenis.
Dingen die zijn verzonnen door kerkelijke instanties.
Wie neemt er verantwoordelijkheid voor die onzinnige verzinsels?
Gewoon een vraag die bij me opkomt: wat voor boodschap hebben deze bands te brengen aan de bezoekers? Afgaand op de namen van de bands en de afbeeldingen op de kleding van de heren op de foto en de gezongen teksten gaat het over dood, lijden en verraad. Is dit een positieve boodschap? Natuurlijk valt er ook over smaak (niet?) te twisten, maar welke verantwoordelijkheid neemt SOJS voor de gebrachte boodschap?