door Hans van der Aa
SLIEDRECHT – Oudejaarsdag 2025. Voor eigenaar Frans van der Wiel en zijn medewerkers van de Brabantse Gebakkraam is het een drukke dag, die vroeg begon. Om 07.00 uur woensdagmorgen 31 december 2025 ging aan de Prisma, naast de ingang van Intratuin Sliedrecht, de kraam open voor de verkoop. Zolang de voorraad strekt…, maar uiterlijk tot 17.00 uur.
De hele ochtend liep het af en aan. De oliebollen en andere oudejaarslekkernij van Van der Wiel met de Brabantse Gebakkraam zijn in trek. (Foto Hans van der Aa / Sliedrecht24)
Tekst gaat verder onder foto.

Het bakken van de oliebollen begon vannacht al om 02.00 uur. Eigenaar Frans en medewerker Kelly draai(d)en met het hele team op volle toeren (zie foto hierboven). Van der Wiel staat garant voor kwaliteit. Om zijn lekkernij aan de man te brengen en de kopers een aangenamere ambiance te geven als het koud is of er mogelijk regen valt, zoals deze woensdag staat er een tent voor zijn kraam. Klanten staan droog als ze moeten wachten in de rij. Oudejaarsdag is altijd een dag, waarop velen de oliebollen en dergelijke komen halen voor de jaarwisseling.

@ Familie Bijl
Kijk, dat is een welkom compliment aan het eind van het jaar! Jullie ook een fijne jaarwisseling.
Dankzij jullie drukke werkzaamheden, kan ik veel lokaal nieuws lezen.👍 Fijne jaarwisseling
@ Familie Bijl,
Hartelijk dank voor uw oplettendheid. Druk, druk, druk, u begrijpt hoe het gaat. Vergissen is menselijk… 😉
U bedoelt, denk ik, woensdag 31 december 2025 in uw artikel over de oliebollenverkoop.