Vierde editie rommelmarkt De Hoven groter van omvang

door Hans van der Aa
SLIEDRECHT – In woonwijk De Hoven is zaterdag 20 september 2025 in verschillende voortuinen een rommelmarkt gehouden. Het evenement werd voor de vierde achtereenvolgende keer georganiseerd. Het aanbod was uitgebreid en de belangstelling was groot. Aan het einde van het evenement was regen de ongewenste spelbreker.

De Voortuinen Rommelmarkt De Hoven vond dit jaar plaats in de héle wijk: Berkenhof, Elzenhof, Populierenhof en Wilgenhof. De ‘voortuin’ van de Elzenhof was een geliefde verkooplocatie.  (Foto Hans van der Aa / Sliedrecht24)

Tekst gaat verder onder foto.

De rommelmarkt werd ‘officieel’ geopend door wethouder Cees Paas (SGP-ChristenUnie) van Sociaal Domein en Cultuur (zie foto hierboven). Hij gaf zijn waardering voor het buurtinitiatief en wenste de organisatie en bezoekers veel plezier. 

Tekst gaat verder onder foto.

Photobooth
Op het schoolplein van De Sprong werd Burendag gehouden. Daar werden verschillende activiteiten aangeboden, waaronder een springkussen voor kinderen. Ook een roze suikerspin was daar favoriet. De Voedselbank stond met verschillende vrijwilligers aan een lange tafel, waar onder andere schoenen en groente voor zeer aantrekkelijke prijzen van de hand gingen. Sliedrecht Doet was met een infostand aanwezig, waar jong en oud(er) via een photobooth op de foto ging (zie foto hieronder).

Muziek
Op verschillende plaatsen in de wijk was muziek te horen. Die toevoeging was er dit jaar voor de eerste keer. Een meisje speelde gitaar en zong erbij (zie foto hieronder). Op een andere plaats in de wijk speelde een bewoner op zijn keyboard, dat hij in zijn voortuin had opgesteld.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld