SLIEDRECHT – Bij een aantal woningen aan de Karekietstraat is zondagavond 12 juni 2016 lekkage ontstaan. Oorzaak is de hevige regenval. Aan de woningen worden renovatiewerkzaamheden verricht.
Emmers, maar ook pannetjes worden gebruikt om water op te vangen. Inmiddels is de piketdienst van woningcorporatie Tablis Wonen geïnformeerd. (Foto Sliedrecht24)
Drama
In verschillende woningen staan de zolder, waskamer en keuken blank. Volgens onze een bewoonster heeft vrijwel het hele rijtje op een enkele renovatiewoningen uitgezonderd last van lekkage. In enkele kamers is het plafond ‘zeik nat’. Bij de bewoners is panniek, omdat het een flinke lekkage betreft en spulletjes nat zijn geworden. Op sommige plaatsen is de plafonnière in de slaapkamer vol en loopt het water op bedden. Het water loopt langs de muren op verschillende plaatsen naar beneden. Bewoners ervaren het als een drama op het middernachtelijk uur. Woningcorporatie Tablis Wonen is om een reactie gevraagd.
Na middennacht
“We hebben de piketdienst van Tablis Wonen gebeld. Er is nu een aannemer onderweg. Je zou zo maar kortsluiting te kunnen krijgen. Er is ook lekkage bij een inmiddels gerenoveerd huis. Binnen was daar alles klaar, aan het dak waren ze nog bezig. Op de eerste verdieping is plafond helemaal doorweekt en in de keuken loopt het naar binnen. In een waskamer is het nieuwe laminaat nat. Nieuwe vloeren voor de keuken lagen klaar, maar die zijn er nog niet ingelegd”, zegt de bewoonster. Er is ook contact met de politie en brandweer geweest vanwege de veiligheid.