Weer wil gemeente langparkeerder gaan verwijderen; eigenaar gezocht!

SLIEDRECHT – Voor de gemeente Sliedrecht is kennelijk voldoende aanleiding om een grijze Opel Combo met het kenteken 73-BR-LT te gaan verwijderen. De auto staat geparkeerd nabij flat De Havik. De eigenaar wordt gevraagd om contact op te nemen met de gemeente.

Op de parkeerplaats staat de auto. De gemeente Sliedrecht roept de eigenaar op om zich binnen twee weken te melden bij de gemeente aan Industrieweg 11 of te mailen naar: vergunningen@sliedrecht.nl (Foto gemeente Sliedrecht)

Twee weken na vandaag wordt de auto verwijderd.

A.P.V. 
Op grond van artikel 5:30 Awb kan, afhankelijk van de staat van de auto, de auto dertien weken worden opgeslagen, dan wel onmiddellijk worden verkocht of vernietigd. Het is verboden een voertuig dat rijtechnisch in onvoldoende staat van onderhoud en tevens in een kennelijke verwaarloosde toestand verkeert, op de weg te parkeren of te laten staan, zoals gesteld in de A.P.V. (Algemene Plaatselijke Verordening) artikel 5:5.