SLIEDRECHT – De Veerdienst 3 vaart donderdag 19 oktober 2023 de laatste vaartocht van 2023. Dan kan er tijdens de herfstvakantie nog een uitstapje worden gemaakt (met de kinderen en / of kleinkinderen) vanaf hét Nationaal Baggermuseum aan Molendijk 204.
Het is de bedoeling dat de Veerdienst 3 ook in 2024 weer wordt ingezet voor vaartochten. (Archieffoto Hans van der Aa / Sliedrecht24)
Dit jaar zijn er van maart t/m oktober elke derde donderdag van de maand vaartochten met deze historische Veerdienst 3. In de ochtend wordt het Binnenvaartmuseum in Dordrecht bezocht waarna via de Biesbosch naar het Nationaal Baggermuseum wordt gevaren. Aan het einde van de middag wordt weer bij het Binnenvaartmuseum aangemeerd.
Aanmelding
Wie mee willen en meer wil weten over het arrangement, kan hier online terecht.